اولین مهمانان ماه عسل چه کسانی هستند؟ Reviewed by Momizat on . اولین مهمانان ماه عسل چه کسانی هستند؟ اخبار داغ :یکی از برنامه های محبوب در ماه رمضان برنامه ماه عسل با اجرای زیبای مجری خوب کشومان احسان علیخانی می باشد که از اولین مهمانان ماه عسل چه کسانی هستند؟ اخبار داغ :یکی از برنامه های محبوب در ماه رمضان برنامه ماه عسل با اجرای زیبای مجری خوب کشومان احسان علیخانی می باشد که از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار داغ و سیاسی ،اخبار حوادث ،اخبار هنرمندان ,سینما و تلویزیون » اولین مهمانان ماه عسل چه کسانی هستند؟

تبلیغات

اولین مهمانان ماه عسل چه کسانی هستند؟

اولین مهمانان ماه عسل چه کسانی هستند؟

اولین مهمانان ماه عسل چه کسانی هستند؟

اخبار داغ :یکی از برنامه های محبوب در ماه رمضان برنامه ماه عسل با اجرای زیبای مجری خوب کشومان احسان علیخانی می باشد که از شبکه سوم پخش می شود.

به گزارش میهن گرام و به نقل از روابط عمومي برنامه «ماه عسل» امشب ميزبان برخي از بازيگراني است كه در سال گذشته به طرح محسنين پيوستند و سرپرستي معنوي كودكان بي سرپرست را برعهده گرفتند. فريبا كوثري، حميد گودرزي، اميرحسين رستمي، بهنوش بختياري ، ماه‌چهره خليلي و سياوش خيرابي از جمله ميهماناني هستند كه امشب روبروي احسان عليخاني مينشينند.

طرح محسنين سال گذشته اولين بار در «ماه عسل» مطرح شد و تنها با گذشت ٥ روز از عنوان اين درخواست همياري از سمت برنامه «ماه عسل»، ٢٧٠ هزار نَفَر  از كودكان بي سرپرست و بدسرپرست اقصي نقاط كشور  إعلام حمايت كردند و پدر و مادر معنوي اين كودكان شدند.

ماه عسل ٩٥ درحالي امشب روي آنتن ميرود كه وارد يازدهمين سال پخش خود در شبكه سه سيما ميشود.

اين برنامه اولين بار و با عنوان جزر و مد در سال ٨٤ روي آنتن رفت و پس از آن به “ماه عسل” تغيير نام داد و در طول اين ده سال با اجرا و تهيه كنندگي احسان عليخاني به حيات خود ادامه داده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

تلویزیون

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات