بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش +عکس Reviewed by Momizat on . بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش +عکس اخبار داعش :در ادامه بازداشت اعضا داعش این بار خبرهایی از بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش منتشر شده است. در ماه های اخیر داعش بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش +عکس اخبار داعش :در ادامه بازداشت اعضا داعش این بار خبرهایی از بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش منتشر شده است. در ماه های اخیر داعش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش +عکس

تبلیغات

بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش +عکس

بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش +عکس

بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش +عکس

اخبار داعش :در ادامه بازداشت اعضا داعش این بار خبرهایی از بازداشت شدن مبلغ آمریکایی داعش منتشر شده است. در ماه های اخیر داعش بسیاری از نیروهای خود را از دست داده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :یک مبلغ آفریقایی – آمریکایی داعش در ایالت میسیسیپی شناسایی و دستگیر شد.

وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام این خبر گفت: یک زن آفریقایی – آمریکایی که در ایالت میسیسیپی به تبلیغ گروه تروریستی تکفیری داعش و یافتن حامی و پشتیبان برای این گروه تروریستی مشغول بود، شناسایی، دستگیر و محکوم به تحمل ۱۲ سال حبس شد.

در این بیانیه آمده است: «جیلن یانگ»، دختر ۲۰ ساله آفریقایی – آمریکایی به اتهام تلاش مخفیانه برای تهیه پشتیبانی های مادی و مالی برای گروه تروریستی داعش، به تحمل ۱۴۴ ماه زندان محکوم شد.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: علاوه بر یانگ، «محمد اودا دخاللا» نیز به اتهام مشابهی دستگیر و در ماه جاری میلادی محاکمه او انجام خواهد شد.

بازپرسان این پرونده مدعی اند، این دو مبلغ آمریکایی، علاوه بر تبلیغ و تهیه پشتیبانی مالی برای داعش، خود نیز در نظر داشتند به ترکیه سفر کرده و طریق مرزهای این کشور با سوریه وارد سوریه شده و از آنجا به صفوف داعش بپیوندند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات