فرار اعضا داعش از سوریه به عراق Reviewed by Momizat on . فرار اعضا داعش از سوریه به عراق اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی داعش که به شدت در سوریه در حال ضعیف شدن می باشند در حال فرار کردن از این کشور به شهر موصل عراق ه فرار اعضا داعش از سوریه به عراق اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی داعش که به شدت در سوریه در حال ضعیف شدن می باشند در حال فرار کردن از این کشور به شهر موصل عراق ه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » فرار اعضا داعش از سوریه به عراق

تبلیغات

فرار اعضا داعش از سوریه به عراق

فرار اعضا داعش از سوریه به عراق

فرار اعضا داعش از سوریه به عراق

اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی داعش که به شدت در سوریه در حال ضعیف شدن می باشند در حال فرار کردن از این کشور به شهر موصل عراق هستند هرچند که دیگر عراق هم نمیتواند جای امنی برای داعش باشد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از اسپوتنیک، شاهدان عینی در داخل شهر موصل از مهاجرت شمار زیادی از عناصر و سرکرده های داعش و خوانواده های آن ها به این شهر خبر دادند.

بر اساس این گزارش، عناصر داعش به دنبال حملات هوایی جنگنده های روسیه به مواضع و مراکز آن ها در داخل سوریه به سمت شهر موصل فرار کرده اند، به گونه ای که شمار آن ها در خیابان ها زیاد شده است.

در این میان، یکی از شاعدان عینی، به نام «ابو سعید» گفت: طی روزهای اخیر تعداد زیادی از سرکرده ها و اعضای داعش به موصل فرار کرده اند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات