منفجر کردن یک کوله پشتی مشکوک توسط پلیس برزیل Reviewed by Momizat on . منفجر کردن یک کوله پشتی مشکوک توسط پلیس برزیل اخبار داعش :با شروع شدن المپیک احتمال حملات داعش در برزیل نیز افزایش یافته است. اکنون خبرهایی از منفجر کردن یک کول منفجر کردن یک کوله پشتی مشکوک توسط پلیس برزیل اخبار داعش :با شروع شدن المپیک احتمال حملات داعش در برزیل نیز افزایش یافته است. اکنون خبرهایی از منفجر کردن یک کول Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » منفجر کردن یک کوله پشتی مشکوک توسط پلیس برزیل

تبلیغات

منفجر کردن یک کوله پشتی مشکوک توسط پلیس برزیل

منفجر کردن یک کوله پشتی مشکوک توسط پلیس برزیل

منفجر کردن یک کوله پشتی مشکوک توسط پلیس برزیل

اخبار داعش :با شروع شدن المپیک احتمال حملات داعش در برزیل نیز افزایش یافته است. اکنون خبرهایی از منفجر کردن یک کوله پشتی مشکوک توسط پلیس برزیل منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :پلیس برزیل یک کوله پشتی مشکوک را در دهکده المپیک منفجر کرد.

یک تیم خنثی سازی بمب پلیس برزیل مستقر در دهکده بازی های المپیک روز شنبه یک کوله پشتی بی صاحب را که در بخش پایانی یک مسیر دوچرخه سواری پیدا شده بود از راه دور و به شکل کنترل شده منفجر کرد.

سخنگوی اداره امنیت عمومی برزیل ضمن اعلام این خبر افزود مقامات مسئول احتمال می‌دادند که این کوله پشتی به یک فرد بی خانمان تعلق داشته باشد اما مقررات امنیتی می گوید هر شی بی صاحبی باید منهدم شود و به همین علت پلیس این کوله پشتی را منفجر کرد.

برزیل

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات