تغییر رهبر گروه بوکوحرام توسط داعش Reviewed by Momizat on . تغییر رهبر گروه بوکوحرام توسط داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش برای بالا بردن قدرت خود گروه های تروریستی مختلفی را جذب خود کرد که یکی از آنها گروه تروری تغییر رهبر گروه بوکوحرام توسط داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش برای بالا بردن قدرت خود گروه های تروریستی مختلفی را جذب خود کرد که یکی از آنها گروه تروری Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تغییر رهبر گروه بوکوحرام توسط داعش

تبلیغات

تغییر رهبر گروه بوکوحرام توسط داعش

تغییر رهبر گروه بوکوحرام توسط داعش

تغییر رهبر گروه بوکوحرام توسط داعش

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش برای بالا بردن قدرت خود گروه های تروریستی مختلفی را جذب خود کرد که یکی از آنها گروه تروریستی بوکوحرام بود. اکنون خبرهایی از تغییر رهبر گروه بوکوحرام توسط داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش، “ابو مصعب البرناوی” را به عنوان فرمانده جدید گروه تروریستی “بوکوحرام” منصوب کرد.

فرمانده جدید گروه بوکوحرام وعده داده است که عناصر این گروه تروریستی به مساجد و بازارهایی که مسلمانان به آنها رفت و آمد می کنند، حمله نکنند.

“ابوبکر شکائو” طی سال های اخیر به عنوان فرمانده بوکوحرام در نیجریه و کشورهای مجاور به فعالیت های تروریستی مشغول بود.

هیچ خبری در خصوص دلیل تغییر فرمانده گروه بوکوحرام یا وضعیت فعلی فرمانده سابق این گروه در دسترس نیست.

گروه بوکوحرام از بیش از یک سال پیش با داعش بیعت کرد و از آن زمان تاکنون با نام ولایت غرب آفریقا در کشورهایی همچون نیجریه به فعالیت می پردازد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات