به هلاکت رسیدن سرکرده داعش در مصر Reviewed by Momizat on . به هلاکت رسیدن سرکرده داعش در مصر اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار سرکرده داعش در مصر به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیادی از سرکرده های این گ به هلاکت رسیدن سرکرده داعش در مصر اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار سرکرده داعش در مصر به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیادی از سرکرده های این گ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » به هلاکت رسیدن سرکرده داعش در مصر

به هلاکت رسیدن سرکرده داعش در مصر

به هلاکت رسیدن سرکرده داعش در مصر

به هلاکت رسیدن سرکرده داعش در مصر

اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار سرکرده داعش در مصر به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیادی از سرکرده های این گروه تروریستی به هلاکت رسیده اند.

به گزارش میهن گرام :ارتش مصر از یک پیروزی دیگر در مبارزه با تروریسم در این کشور خبر داد.

سرتیپ “محمد سمیر” سخنگوی نیروهای مسلح مصر گفت که نیروهای مبارزه با تروریسم این کشور با همکاری نیروی هوایی، عملیات دقیقی را بر ضد پایگاه های گروه تروریستی “انصار بیت المقدس” در اطراف شهر “العریش” انجام دادند.

وی افزود: براثر این عملیات “ابو دعاء الانصاری” فرمانده گروه تروریستی انصار بیت المقدس و ۴۵ تن از عناصر این گروه تروریستی از جمله چندین فرمانده آن به هلاکت رسیدند. همچنین در این عملیات تعدادی از مخازن سلاح، مهمات و مواد منفجره این گروه تروریستی منهدم شد.

گروه تروریستی انصار بیت المقدس از بیش از یک سال پیش با داعش بیعت کرده و به عنوان شاخه مصری این گروه تروریستی در مناطق مختلف مصر به خصوص منطقه سینا به اقدامات تروریستی می پردازد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا