سقوط بالگرد روسی و رفتار وحشیانه با جسد او +عکس (+۱۸) Reviewed by Momizat on . سقوط بالگرد روسی و رفتار وحشیانه با جسد او +عکس اخبار داعش :همانطور که میدانید روسیه از کشورهای فعال مبارزه با گروه های تروریستی از جمله داعش می باشد. اکنون خبر سقوط بالگرد روسی و رفتار وحشیانه با جسد او +عکس اخبار داعش :همانطور که میدانید روسیه از کشورهای فعال مبارزه با گروه های تروریستی از جمله داعش می باشد. اکنون خبر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » سقوط بالگرد روسی و رفتار وحشیانه با جسد او +عکس (+۱۸)

سقوط بالگرد روسی و رفتار وحشیانه با جسد او +عکس (+۱۸)

سقوط بالگرد روسی و رفتار وحشیانه با جسد او +عکس

سقوط بالگرد روسی و رفتار وحشیانه با جسد او +عکس

اخبار داعش :همانطور که میدانید روسیه از کشورهای فعال مبارزه با گروه های تروریستی از جمله داعش می باشد. اکنون خبرهایی از سقوط بالگرد روسی منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :یک فروند بالگرد ارتش روسیه ساعاتی پیش، پس از انجام عملیات بر فراز مواضع جیش الفتح، در مناطق شمال غربی شهر ادلب ، دچار سانحه شد و سقوط کرد.

تروریست های جیش الفتح پس از سقوط بالگرد روسی، خود را به لاشه این بالگرد رساندند و با بیرون کشیدن جسد خلبان، آن را به طرز وحشیانه ای روی زمین کشیدند.

هنوز مشخص نیست این بالگرد هدف موشک تروریست های جیش الفتح قرار گرفته است و یا دچار نقص فنی شده و سقوط کرده است.

تصاویر منتشر شده از مدارک و کارت های به دست آمده از این بالگرد که تروریست ها آنها را بر روی شبکه مجازی قرار داده اند، حاکی از این است که این بالگرد روسی توسط دو خلبان هدایت می شده که یکی از آن خلبان ها زن بوده و هنوز از سرنوشت او خبری منتشر نشده است.

*افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر خودداری کنند.

سقوط بالگرد روسی

جنایتی دیگر از گروه های تروریستی

سقوط بالگرد روسی

داعش

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا