ادعا داعش در سرنگون کردن یک جنگنده آمریکایی Reviewed by Momizat on . ادعا داعش در سرنگون کردن یک جنگنده آمریکایی اخبار داعش :همانطور که میدانید جنگنده ها نیز نقش مهمی در مبارزه با داعش دارند. اکنون خبرهایی از ادعا داعش در سرنگون ادعا داعش در سرنگون کردن یک جنگنده آمریکایی اخبار داعش :همانطور که میدانید جنگنده ها نیز نقش مهمی در مبارزه با داعش دارند. اکنون خبرهایی از ادعا داعش در سرنگون Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ادعا داعش در سرنگون کردن یک جنگنده آمریکایی

تبلیغات

ادعا داعش در سرنگون کردن یک جنگنده آمریکایی

ادعا داعش در سرنگون کردن یک جنگنده آمریکایی

ادعا داعش در سرنگون کردن یک جنگنده آمریکایی

اخبار داعش :همانطور که میدانید جنگنده ها نیز نقش مهمی در مبارزه با داعش دارند. اکنون خبرهایی از ادعا داعش در سرنگون کردن یک جنگنده آمریکایی منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش مدعی شد که یک هواپیمای نظامی آمریکا را در عراق ساقط کرده است.

برخی از رسانه‌های محلی وابسته به داعش گزارش داده‌اند که سرنشینان این جنگنده کشته شده‌اند.

این هواپیمای نظامی ظاهراً در نزدیکی پایگاه هوایی العین الاسد در حال پرواز بوده است.

این در حالی است که پنتاگون گزارش‌های مربوط به سقوط این هواپیما را رد و اعلام کرده که مدارک مستدلی در خصوص سرنگون شدن جنگنده‌ آمریکایی در اختیار نیست.

آمریکا چندی پیش ادعا کرد که ۲۰۰ کارشناس، مهندس فنی و مشاور را به عراق اعزام می کند تا در راه اندازی پایگاه هوایی القیاره در جنوب شهر موصل به دلیل اهمیت زیادی که در عملیات آزادسازی این شهر دارد و همچنین کمک به نیروهای عراقی از طریق ارائه مشورت و حمایت لجستیکی و پشتیبانی بیشتر هوایی مشارکت داشته باشند.

سرنگون کردن یک جنگنده آمریکایی

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات