روبه رو شدن زن ایزدی با شکنجه گر عضو داعش خود در بازار Reviewed by Momizat on . روبه رو شدن زن ایزدی با شکنجه گر عضو داعش خود در بازار اخبار داعش :همانطور که میدانید اعضا داعش انواع جنایات را با زنان برده خود کرده اند. اکنون خبرهایی از یک ل روبه رو شدن زن ایزدی با شکنجه گر عضو داعش خود در بازار اخبار داعش :همانطور که میدانید اعضا داعش انواع جنایات را با زنان برده خود کرده اند. اکنون خبرهایی از یک ل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » روبه رو شدن زن ایزدی با شکنجه گر عضو داعش خود در بازار

تبلیغات

روبه رو شدن زن ایزدی با شکنجه گر عضو داعش خود در بازار

روبه رو شدن زن ایزدی با شکنجه گر عضو داعش خود در بازار

روبه رو شدن زن ایزدی با شکنجه گر عضو داعش خود در بازار

اخبار داعش :همانطور که میدانید اعضا داعش انواع جنایات را با زنان برده خود کرده اند. اکنون خبرهایی از یک لحظه تلخ یعنی روبه رو شدن زن ایزدی با شکنجه گر عضو داعش خود در بازار منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام : یکی از زنان ایزدی عراقی که برای درمان به آلمان منتقل شده است، با یکی از عناصر گروه تروریستی داعش که مدتی او را به بردگی گرفته بود، روبرو شد.

این زن ایزدی ۳۰ ساله متوجه شد که یک داعشی به همراه همسرش برای دریافت پناهندگی انسانی به آلمان آمده‌اند.

“ابو شجاع دنایی” یکی از فعالان شناخته شده در آزادسازی زنان و مردان ایزدی به خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت، این زن ایزدی در بازاری در منطقه “بادن” آن داعشی را شناخت.

دنایی افزود: این زن ایزدی، به پلیس آلمان در محل اقامت خود شکایت کرد. آن داعشی که احتمالا سوری است، به مدت ۴ ماه این زن ایزدی را در مناطق تحت کنترل داعش بین سوریه عراق، به بردگی گرفته بود.

دنایی تأکید کرد که این زن ایزدی به همراه فرزندانش در چارچوب برنامه حمایت از زنان ایزدی نجات یافته به آلمان منتقل شده‌ا‌ند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات