کدام در سوریه قوی تر هستند ایران یا روسیه ؟ Reviewed by Momizat on . کدام در سوریه قوی تر هستند ایران یا روسیه اخبار داعش :بعد از قدرت گرفت گروه های تروریستی همچون داعش و النصره در سوریه کشوهایی چون ایران و روسیه به کمک مردم و کش کدام در سوریه قوی تر هستند ایران یا روسیه اخبار داعش :بعد از قدرت گرفت گروه های تروریستی همچون داعش و النصره در سوریه کشوهایی چون ایران و روسیه به کمک مردم و کش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » کدام در سوریه قوی تر هستند ایران یا روسیه ؟

کدام در سوریه قوی تر هستند ایران یا روسیه ؟

کدام در سوریه قوی تر هستند ایران یا روسیه

کدام در سوریه قوی تر هستند ایران یا روسیه

اخبار داعش :بعد از قدرت گرفت گروه های تروریستی همچون داعش و النصره در سوریه کشوهایی چون ایران و روسیه به کمک مردم و کشور سوریه رفتند که توانستند با کمک ارتش و مردم سوریه ضربه های سنگینی به گروه های تروریستی بزنند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم : نمایندۀ اوباما در امور مبارزه با داعش نظر خود را دربارۀ تأثیرگذارترین قدرت حامی سوریه اعلام کرد.

“برت مک گورک”، فرستاده رییس جمهور آمریکا در امور مبارزه با داعش، در نشست کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا، با بیان این که تا چهار ماه قبل روسیه قدرت موثر در سوریه بود، گفت: «اما اکنون ایران قدرت اصلی تأثیرگذار در سوریه تبدیل شده است».

فرستاده رییس جمهور آمریکا در امور مبارزه با داعش، با طرح این ادعا که گروه تروریستی داعش برای مدت طولانی و حتی چند سال دیگر در منطقه باقی خواهد ماند، گفت: «این گروه هر بار که اراضی خود را در سوریه و عراق از دست می دهد، اقدام به اجرای عملیات در مناطق مختلف جهان می کند».

مک گورک گفت: «۴۰ هزار نفر به داعش در سوریه و عراق پیوسته اند که دو برابر تروریست هایی است که به افغانستان رفته اند».

وی دربارۀ برنامه های مقابله با داعش در عراق و سوریه گفت: «تلاش برای قطع جاده رقه – موصل و جلوگیری از تردد داعش میان این دو شهر ادامه دارد».

گورک افزود: «عملیات آزادسازی موصل با محاصره آن شهر آغاز شده و دولت عراق متعهد شده است که ۱۵ هزار جنگجوی محلی را برای شرکت در این عملیات مسلح کند».

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا