مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر داعشی اش به ترکیه رفت Reviewed by Momizat on . مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر داعشی اش به ترکیه رفت اخبار داعش :در ادامه خبرهای مرتبط با داعش این بار خبرهایی از مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر د مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر داعشی اش به ترکیه رفت اخبار داعش :در ادامه خبرهای مرتبط با داعش این بار خبرهایی از مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر د Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر داعشی اش به ترکیه رفت

مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر داعشی اش به ترکیه رفت

مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر داعشی اش به ترکیه رفت

مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر داعشی اش به ترکیه رفت

اخبار داعش :در ادامه خبرهای مرتبط با داعش این بار خبرهایی از مرگ پزشک تونسی که برای بازگرداندن پسر داعشی اش به ترکیه رفت منتشر شده است که در ادامه میتوانید بخوانید.

به گزارش میهن گرام :«فتحی بیوض» یک پزشک نظامی تونسی است که در حملات انتحاری به فرودگاه آتاتورک استانبول کشته شد.

وی از دو ماه پیش در ترکیه بود تا سرنخی از پسرش پیدا کند؛ پسری که دانشجوی پزشکی بود اما به گروه تروریستی داعش در سوریه پیوسته بود.

منابعی در وزارت امور خارجه تونس گفته‌اند که کنسولگری این کشور در استانبول، به آقای بیوض کمک کرد تا بتواند پسرش را از سوریه فرا بخواند.

پسرش اکنون در ترکیه برای تحقیقات در اختیار نیروهای امنیتی قرار دارد و انتظار می‌رود پس از پایان تحقیقات، به تونس بازگردانده شود.

همسر بیوض هم به ترکیه رفت تا به او در تکمیل روند اداری انتقال پسرشان به تونس کمک کند.

این پزشک تونسی در فرودگاه بین‌المللی آتاتورک منتظر رسیدن همسرش بود که انفجارهای انتحاری صورت گرفت. انتظار می‌رود جنازه او روز پنجشنبه به فرودگاه قرطاج برسد.

وزارت امور خارجه تونس درگذشت فتحی بیضون رئیس بخش کودکان در بیمارستان نظامی تونس را تسلیت گفت.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا