فرار سرکرده ها و اعضا داعش از جنوب موصل Reviewed by Momizat on . فرار سرکرده ها و اعضا داعش از جنوب موصل اخبار داعش :شکست های پی در پی داعش و مجازات سخت این گروه تروریستی برای افرادی که عقب نشینی میکنند باعث شده تا اعضا و سرک فرار سرکرده ها و اعضا داعش از جنوب موصل اخبار داعش :شکست های پی در پی داعش و مجازات سخت این گروه تروریستی برای افرادی که عقب نشینی میکنند باعث شده تا اعضا و سرک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » فرار سرکرده ها و اعضا داعش از جنوب موصل

تبلیغات

فرار سرکرده ها و اعضا داعش از جنوب موصل

فرار سرکرده ها و اعضا داعش از جنوب موصل

فرار سرکرده ها و اعضا داعش از جنوب موصل

اخبار داعش :شکست های پی در پی داعش و مجازات سخت این گروه تروریستی برای افرادی که عقب نشینی میکنند باعث شده تا اعضا و سرکرده های داعش از مناطق مختلف فرار کنند.

به گزارش میهن گرام :یک منبع امنیتی در استان نینوا از فرار تروریست ها و فرماندهان داعش از شهر “حضر” در جنوب موصل به سمت مرکز این استان خبر داد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از سومریه نیوز شهر “الحضر” در ۴۵ کیلومتری جنوب نینوا امروز شاهد فرار گروهی عناصر و فرماندهان داعش سوار بر خودروهایشان به سمت مرکز موصل بود که دلایل این عقب نشینی هنوز مشخص نیست.

یک منبع امنیتی که خواست نامش فاش نشود در این زمینه گفت که عناصر داعش بعد از افزایش فرار هم قطاران خود از مناطق عملیاتی هم زمان با نزدیک شدن عملیات آزادسازی نینوا دچار افت روحی شدید شده اند.

گفتنی است موصل از دو سال قبل تحت سیطرۀ داعش قرار دارد و به دلیل تلاش این گروه تروریستی برای تحمیل نگرش افراطی خود به همۀ جوانب زندگی مردم از بحران امنیتی و انسانی رنج می برد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات