زخمی شدن ۴ مشاور نظامی آمریکا در سوریه Reviewed by Momizat on . زخمی شدن ۴ مشاور نظامی آمریکا در سوریه اخبار داعش :همانطور که میدانید آمریکا علاوه بر مبارزه با داعش از برخی تروریست ها نیز حمایت میکند. اکنون خبرهایی از زخمی ش زخمی شدن ۴ مشاور نظامی آمریکا در سوریه اخبار داعش :همانطور که میدانید آمریکا علاوه بر مبارزه با داعش از برخی تروریست ها نیز حمایت میکند. اکنون خبرهایی از زخمی ش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » زخمی شدن ۴ مشاور نظامی آمریکا در سوریه

تبلیغات

زخمی شدن ۴ مشاور نظامی آمریکا در سوریه

زخمی شدن ۴ مشاور نظامی آمریکا در سوریه

زخمی شدن ۴ مشاور نظامی آمریکا در سوریه

اخبار داعش :همانطور که میدانید آمریکا علاوه بر مبارزه با داعش از برخی تروریست ها نیز حمایت میکند. اکنون خبرهایی از زخمی شدن ۴ مشاور نظامی آمریکا در سوریه منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :سایت شبکه سی ان ان به نقل از مقامان وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) گزارش داد که چهار تن از مشاوران نظامی آمریکایی اخیرا در شمال سوریه در حمله افراد مسلح که احتمال می‌رود از اعضای داعش بوده باشند، زخمی شدند.

این حادثه در نهم ژوئن جاری زمانی که گلوله‌های ضد تانک به نزدیکی مقر مشاوران شلیک شد، رخ داد که انفجار خودروی نزدیک آنها را به همراه داشت.

این مشاروان در نتیجه ترکش‌های اصابت کرده زخم سطحی برداشتند و تصور می‌شود که خیلی زود به ماموریت خود بازگشتند.

این مقامات وزارت دفاع آمریکا اعلام نکردند که آیا نیروهای آمریکایی نیز به این حمله واکنش نشان دادند یا نه. این در حالی است که ارتش آمریکا از هویت عاملان حمله نیز اطلاعی ندارد.

پنتاگون معمولان زمانی که نیروهایش زخمی می‌شوند را علنا اعلام نمی‌کند چرا که این حوادث در درجه اول شامل نیروهای عملیات ویژه می‌شود و ارتش تمایلی به کشف مقرهایی که آنها در آنجا فعالیت دارند، ندارد و امید دارد داعش مقرهای آنها را شناسایی نکند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات