هلاکت یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش Reviewed by Momizat on . هلاکت یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیاد هلاکت یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیاد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش

تبلیغات

هلاکت یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش

هلاکت یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش

هلاکت یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش

اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار یکی از افراد نزدیک به سرکرده داعش به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیادی از افراد گروه تروریستی داعش به هلاکت رسیده اند.

به گزارش میهن گرام : یکی از سرکردگان ارشد گروه تروریستی داعش در حمله هوایی در الشرقاط به هلاکت رسید.

” جبار المعموری” از مسئولان نیروهای داوطلب مردمی عراق روز سه شنبه به شبکه السومریه نیوز گفت یک فروند جنگنده ارتش عراق دوشنبه شب با حمله هوایی به مواضع داعش در اطراف منطقه الشرقاط ، مسئول اطلاع رسانی این گروه به نام سرمد مزاحم احمد حسن الحنینی را از پا در آورد.

المعموری افزود که الحنينی از نزدیکان ابوبکر بغدادی سرکرده داعش و از سرکردگان مهم این گروه به شمار می رود.

منطقه الشرقاط از ژوئن ۲۰۱۴ دراشغال گروه تروریستی داعش قرار دارد و درحال حاضر و پس از آزادسازی بیجی از مهم ترین مخفیگاه های این گروه در استان صلاح الدین به شمار می رود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات