اعدام هولناک جوان اهل سنت به سه روش توسط داعش +عکس (+۱۸) Reviewed by Momizat on . اعدام هولناک جوان اهل سنت به سه روش توسط داعش اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش همچنان ادامه دارد و این بار اعضا داعش به شکل هولناکی یک جوان اهل سنت اعدام هولناک جوان اهل سنت به سه روش توسط داعش اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش همچنان ادامه دارد و این بار اعضا داعش به شکل هولناکی یک جوان اهل سنت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام هولناک جوان اهل سنت به سه روش توسط داعش +عکس (+۱۸)

تبلیغات

اعدام هولناک جوان اهل سنت به سه روش توسط داعش +عکس (+۱۸)

اعدام هولناک جوان اهل سنت به سه روش توسط داعش

اعدام هولناک جوان اهل سنت به سه روش توسط داعش

اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش همچنان ادامه دارد و این بار اعضا داعش به شکل هولناکی یک جوان اهل سنت را به سه روش اعدام کردند. با توجه به شکست های پی در پی داعش جنایات این گروه نیز بیشتر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از اویس :تروریست های داعشی در جدیدترین جنایت خویش محمد کادری جوان اهل سنت اهل الرقه را به جرم جاسوسی برای ائتلاف بین المللی پس از مرتد اعلام کردن به سه روش: صلیب کشیدن، ورود چاقو به قلب و تیر به سر اعدام کردند. به عقیده برخی از کارشناسان تروریست های داعشی از ابتدای محاصره الرقه با اعدام مردم به بهانه های مختلف تلاش می کنند تا به این نحو از اعتراضات و آشوب مردم جلوگیری نمایند. ناگفته نماند تروریست های داعشی چندی پیش از این روش وحشیانه اعدام رونمایی کرده بودند.

*افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر خودداری کنند.

جنایات داعش

جنایتی دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

اعدام جوان اهل سنت

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات