داعش به طرز هولناگی جوان نقابدار را اعدام کرد Reviewed by Momizat on . داعش به طرز هولناگی جوان نقابدار را اعدام کرد اخبار داعش :چند وقت پیش خبرهایی از هلاکت سرکرده های داعش توسط مردی نقابدار منتشر شده بود اکنون گروه تروریستی تکفیر داعش به طرز هولناگی جوان نقابدار را اعدام کرد اخبار داعش :چند وقت پیش خبرهایی از هلاکت سرکرده های داعش توسط مردی نقابدار منتشر شده بود اکنون گروه تروریستی تکفیر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش به طرز هولناگی جوان نقابدار را اعدام کرد

داعش به طرز هولناگی جوان نقابدار را اعدام کرد

داعش به طرز هولناگی جوان نقابدار را اعدام کرد

داعش به طرز هولناگی جوان نقابدار را اعدام کرد

اخبار داعش :چند وقت پیش خبرهایی از هلاکت سرکرده های داعش توسط مردی نقابدار منتشر شده بود اکنون گروه تروریستی تکفیری داعش مدعی اعدام او شده است.

به گزارش میهن گرام :عناصر داعش یک جوان را در خانه‌ای بمبگذاری شده در منطقه در شمال شهر تکریت اعدام کردند.

یک منبع محلی در استان صلاح الدین به شبکه السومریه گفت، عناصر داعش یک جوان حدوداً سی ساله را که به شدت توسط آنان شکنجه شده بود، به منزل بمب گذاری شده در اطراف الشرقاط واقع در ۱۲۰ کیلومتری شمال تکریت برده و این منزل را منفجر کردند.

داعش مدعی شده است که این جوان همان “مسلح نقاب داری” است که در ماه های گذشته، عده ای از سرکردگان این گروه را ترور کرده است.

طی ماه های گذشته، فردی که با نام “نقابدار” معروف شده، شماری از سرکردگان داعش را در الشرقاط به قتل رسانده است.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا