حرکت زن سوری پس از رهایی از داعش +تصاویر Reviewed by Momizat on . حرکت زن سوری پس از رهایی از داعش +تصاویر اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش تاکنون جنایات زیادی را علیه زنان در مناطق مختلف انجام داده است حرکت زن سوری پس از رهایی از داعش +تصاویر اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش تاکنون جنایات زیادی را علیه زنان در مناطق مختلف انجام داده است Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حرکت زن سوری پس از رهایی از داعش +تصاویر

حرکت زن سوری پس از رهایی از داعش +تصاویر

حرکت زن سوری پس از رهایی از داعش +تصاویر

حرکت زن سوری پس از رهایی از داعش +تصاویر

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش تاکنون جنایات زیادی را علیه زنان در مناطق مختلف انجام داده است .داعش علاوه بر این جنایات قوانین سخت گیرانه ای هم برای زنان دارد.

به گزارش میهن گرام :پایگاه انگلیسی دیلی میل (Daily mail) با انتشار گزارشی به آزادسازی روستاهای سوریه از چنگال داعش و عکس العمل زنان سوری پرداخته است.

در عنوان این گزارش آمده است: «لحظه ای که یک زن سوری پس از آزاد شدن روستایش از چنگال داعش، نقاب خود را برمی دارد.»

زن سوری

دیلی میل نوشت: «قوانین محدود پوشش داعش، در مناطق تحت سلطه این گروه تروریستی در سوریه و عراق، تمامی زنان را مجبور می کند که از سر تا انگشت پای خود را با لباس سیاه بپوشانند و صورت خود را نیز بپوشانند.

زنان سوری پس از آزادسازی روستاها از چنگال داعش، با پوشیدن لباس های رنگین و کنار گذاشتن نقاب جشن می گیرند.»

یک زن سوری که پس از آزادی سازی روستایشان و پایان محدودیت های پوشش، لباس رنگی پوشیده با خوشحالی می گوید ما لباسی که شریعت گفته و پوشش مناسب دارد را می پوشیم اما دیگر مجبور به رعایت قوانین محدود کننده داعش نیستیم.

زن سوزی

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا