قتل عام ۳۰ زن و کودک در فلوجه توسط داعش Reviewed by Momizat on . قتل عام 30 زن و کودک در فلوجه توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش بار دیگر دست به جنایت هولناکی در فلوجه زد و این با این گروه تروریستی 30 زن و کودک قتل عام 30 زن و کودک در فلوجه توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش بار دیگر دست به جنایت هولناکی در فلوجه زد و این با این گروه تروریستی 30 زن و کودک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » قتل عام ۳۰ زن و کودک در فلوجه توسط داعش

قتل عام ۳۰ زن و کودک در فلوجه توسط داعش

قتل عام ۳۰ زن و کودک در فلوجه توسط داعش

قتل عام 30 زن و کودک در فلوجه توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش بار دیگر دست به جنایت هولناکی در فلوجه زد و این با این گروه تروریستی ۳۰ زن و کودک را قتل عام کرد. داعش بیشتر برای جلوگیری از فرار مردم از فلوجه دست به این جنایات میزند.

به گزارش میهن گرام :سخنگوی ارتش عراق در گفتگو با خبرنگار ان‌بی‌سی نیوز گفت: تروریست‌های داعش حداقل ۳۰ نفر که اکثر آنها زنان و کودکان بودند و قصد خروج و فرار از شهر فلوجه را داشتند به رگبار بسته و قتل عام کردند.

بنابر گزارش ها افراد کشته شده قصد فرار از فلوجه و رسیدن به نیروهای امنیتی در جنوب غربی این شهر و نهایتاً انتقال به اردوگاه امیریات را داشتند.

گروه داعش به زنان و کودکان دستور داده است که در شهر بمانند و حق خروج از فلوجه را ندارند.

همچنین داعش به مردان گفته است فقط در صورتی می‌توانند از شهر خارج شوند که خانواده خود را با خود ببرند و در صورتی که این کار را نکنند، آنها و خانواده آنها کشته خواهند شد.
منبع:خبرگزاری میزان

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا