کشتار وحشیانه دو عشيره در فلوجه توسط داعش Reviewed by Momizat on . کشتار وحشیانه دو عشيره در فلوجه توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناک دیگری در فلوجه زد. مردم مناطق تحت کنترل داعش در حال فرار از این منا کشتار وحشیانه دو عشيره در فلوجه توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناک دیگری در فلوجه زد. مردم مناطق تحت کنترل داعش در حال فرار از این منا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » کشتار وحشیانه دو عشيره در فلوجه توسط داعش

کشتار وحشیانه دو عشيره در فلوجه توسط داعش

کشتار وحشیانه دو عشيره در فلوجه توسط داعش

کشتار وحشیانه دو عشيره در فلوجه توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناک دیگری در فلوجه زد. مردم مناطق تحت کنترل داعش در حال فرار از این مناطق می باشند که با جنایات داعش رو به رو می شوند.

به گزارش میهن گرام :ستاد اطلاع رساني جنگ عراق در بيانيه اي اعلام كرد: عناصر داعش امروز جنايتي را عليه دو عشيره البو صالح و البو حاتم در منطقه دوراهي السلام در غرب فلوجه مرتكب شدند.

سایت سومریه نیوز به نقل از بیانیه اين ستاد افزود: عناصر داعش به خانواده هايي كه درحال عزيمت به سمت منطقه العامريه بودند، تيراندازي كردند.

در اين بيانيه آمده است: براساس آمار اوليه، حدود ۳۰ نفر كه اكثرا زن و كودك هستند، كشته و یا زخمي شده اند و پیکرهای آنها همچنان در محل روي زمين افتاده است.

گروه تروريسي داعش به عناصر خود دستور داده كه از خروج اهالي شهر فلوجه جلوگيري كنند تا بتوانند از آنها به عنوان سپر انساني براي مقابله با پيشروي نيروهاي عراقی استفاده كنند. داعش خانواده هايي را كه براي فرار از فلوجه به سمت مناطق تحت كنترل نيروهاي دولتي تلاش كنند، به مرگ تهديد كرده است.

داعش

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا