بریدن سر پنج جوان عراقی را در ملاء عام توسط داعش Reviewed by Momizat on . بریدن سر پنج جوان عراقی را در ملاء عام توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق دست به جنایت هولناکی زد و سر پنج جوان عراقی را در ملاء ع بریدن سر پنج جوان عراقی را در ملاء عام توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق دست به جنایت هولناکی زد و سر پنج جوان عراقی را در ملاء ع Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » بریدن سر پنج جوان عراقی را در ملاء عام توسط داعش

تبلیغات

بریدن سر پنج جوان عراقی را در ملاء عام توسط داعش

بریدن سر پنج جوان عراقی را در ملاء عام توسط داعش

بریدن سر پنج جوان عراقی را در ملاء عام توسط داعش

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق دست به جنایت هولناکی زد و سر پنج جوان عراقی را در ملاء عام برید. داعش بیشتر این جنایات را برای ترساندن مردم انجام می دهد.

به گزارش میهن گرام :پایگاه خبری السومریه نیوز به نقل از منابع محلی استان کرکوک از اعدام پنج جوان عراقی توسط گروه تروریستی داعش خبر داد.

بر پایه این خبر، گروه تروریستی تکفیری داعش امروز پنجشنبه ۲۰ خرداد ماه، پنج شهروند عراقی را در مرکز شهر “الحویجه” واقع در جنوب غربی استان کرکوک در ملأ عام اعدام کرد.

دادگاه شرعی داعش این جوانان را به اتهام جاسوسی بر ضد این گروه تروریستی و همکاری با نیروهای نظامی عراق، به اعدام محکوم کرد.

عناصر داعش پس از بریدن سر پنج جوان، جسد آنان را در ملاء عام به نمایش گذاشتند.

گفتی است گروه تروریستی داعش به دنبال شکست های پیاپی خود در عراق، برای کنترل مناطق تحت اشغال خود، چندین تن از شهروندان عراقی را به اتهامات واهی در شهرهای مختلف این کشور اعدام کرده است تا مردم شهرهای اشغالی جرات هیچ گونه اقدامی را بر ضد این گروه تکفیری نداشته باشند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات