ورود یک گروه تروریست النصره به سوریه از ترکیه Reviewed by Momizat on . ورود یک گروه تروریست النصره به سوریه از ترکیه اخبار داعش :بعد از منتشر شدن اخباری از همکاری های مختلف داعش و ترکیه این بار نیز خبرهایی از همکاری النصره و ترکیه ورود یک گروه تروریست النصره به سوریه از ترکیه اخبار داعش :بعد از منتشر شدن اخباری از همکاری های مختلف داعش و ترکیه این بار نیز خبرهایی از همکاری النصره و ترکیه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ورود یک گروه تروریست النصره به سوریه از ترکیه

ورود یک گروه تروریست النصره به سوریه از ترکیه

ورود یک گروه تروریست النصره به سوریه از ترکیه

ورود یک گروه تروریست النصره به سوریه از ترکیه

اخبار داعش :بعد از منتشر شدن اخباری از همکاری های مختلف داعش و ترکیه این بار نیز خبرهایی از همکاری النصره و ترکیه منتشر شده است. به نظر می رسد ترکیه همچنان از تروریست ها حمایت می کند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از سایت “سوریا الان”، مرکز روسی هماهنگی آتش بس در سوریه افزود: این گروه ۱۶۰ نفری ازعناصر جبهه النصره به منظور تقویت سایر عناصر خود مستقر در منطقه حلب، از مرزهای ترکیه به مقصد شمال شهر ادلب عبور کردند.

همزمان، عناصر جبهه النصره اقدام به گلوله باران کور و بی هدف محله های مختلف شهر حلب کردند. در این حمله، مناطق مسکونی و ساختمانهای اداری و مواضع ارتش سوریه هدف قرار گرفت.

مرزهای شمالی شهر حلب این روزها شاهد افزایش حضور عناصر مسلح به عنوان مقدمه ای برای حمله به مواضع ارتش سوریه است.

همچنین تحرکات مبنی بر ارسال سلاح و مهمات برای گروههای تروریستی از مرز ترکیه مشاهده شده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا