بریدن گوش ۴۲ نفر در موصل توسط داعش Reviewed by Momizat on . بریدن گوش 42 نفر در موصل توسط داعش جنایات داعش :مردم موصل که مدت هاست تحت فرمان داعش هستند به شیوه های مختلفی شکنجه یا اعدام می شوند.که در جدیدترین این جنایات ا بریدن گوش 42 نفر در موصل توسط داعش جنایات داعش :مردم موصل که مدت هاست تحت فرمان داعش هستند به شیوه های مختلفی شکنجه یا اعدام می شوند.که در جدیدترین این جنایات ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » بریدن گوش ۴۲ نفر در موصل توسط داعش

تبلیغات

بریدن گوش ۴۲ نفر در موصل توسط داعش

بریدن گوش ۴۲ نفر در موصل توسط داعش

بریدن گوش 42 نفر در موصل توسط داعش

جنایات داعش :مردم موصل که مدت هاست تحت فرمان داعش هستند به شیوه های مختلفی شکنجه یا اعدام می شوند.که در جدیدترین این جنایات اعضای داعش گوش های ۴۲ نفر را قطع کردند.

پایگاه خبری ویژه ایزدی‌ها به نقل از «سعید مموزینی» مسئول اطلاع‌رسانی بخش ۱۴ حزب دموکراتیک کردستان نوشت که داعش گوشهای ۴۲ شهروند عراقی را در مرکز استان «نینوا» به اتهام توهین و تهمت به این گروه که مدعی تشکیل دولت اسلامی در عراق و شام است، قطع کرد.

داعش از نیمه‌های سال ۲۰۱۴ میلادی، کنترل استان نینوا را به دست گرفته است و در این مدت، شنیع‌ترین جنایات را علیه ساکنان این استان انجام دادند.

علاوه بر این، داعش آثار باستانی و آرامگاه‌های این استان را نیز تخریب کرده است.

بریدن گوش ۴۲ نفر در موصل توسط داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات