اعدام یک زن عراقی توسط جلاد داعش Reviewed by Momizat on . اعدام یک زن عراقی توسط جلاد داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناکی زد و این بار جلاد داعش یک زن را در عراق اعدام کرد. داعش بیشتر برای اعدام یک زن عراقی توسط جلاد داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناکی زد و این بار جلاد داعش یک زن را در عراق اعدام کرد. داعش بیشتر برای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام یک زن عراقی توسط جلاد داعش

اعدام یک زن عراقی توسط جلاد داعش

اعدام یک زن عراقی توسط جلاد داعش

اعدام یک زن عراقی توسط جلاد داعش

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناکی زد و این بار جلاد داعش یک زن را در عراق اعدام کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به جنایت میزند.

به گزارش میهن گرام :جلاد این گروه تروریستی یک زن عراقی را در روستای “الماحوز” از توابع شهر “الحویجه” در استان کرکوک با شلیک گلوله اعدام کرد.

داعش جرم این زن را همکاری با نیروهای امنیتی عراق و فراری دادن مردم از دست این گروه تروریستی اعلام کرده است.

همچنین در پاسخ به این اعدام، افراد مسلح ناشناس به یکی از ایست بازرسی های داعش در اطراف شهر الحویجه حمله کردند که بر اثر این حمله یکی از تروریست های داعشی به هلاکت رسید.

داعش کنترل مناطق وسیعی از حومه جنوبی و غربی استان کرکوک درشمال عراق را در دست دارد و قوانین این گروه تروریستی در این مناطق اجرا می شود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا