زن جاسوس روس به دام داعش افتاد Reviewed by Momizat on . زن جاسوس روس به دام داعش افتاد اخبار داعش :کشورهای زیادی در حال مبارزه با داعش می باشند که یکی از آنها روسیه می باشد که ضربه های سنگینی به این گروه تروریستی وار زن جاسوس روس به دام داعش افتاد اخبار داعش :کشورهای زیادی در حال مبارزه با داعش می باشند که یکی از آنها روسیه می باشد که ضربه های سنگینی به این گروه تروریستی وار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » زن جاسوس روس به دام داعش افتاد

تبلیغات

زن جاسوس روس به دام داعش افتاد

زن جاسوس روس به دام داعش افتاد

زن جاسوس روس به دام داعش افتاد

اخبار داعش :کشورهای زیادی در حال مبارزه با داعش می باشند که یکی از آنها روسیه می باشد که ضربه های سنگینی به این گروه تروریستی وارد کرده است. اکنون خبرهایی از به دام افتادن زن جاسوس روس منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :پایگاه خبری شبکه فاکس نیوز (Fox news) از اعدام یک زن جاسوس روسی توسط داعش خبر داد.

در این گزارش آمده است: «بر اساس خبر منتشر شده توسط مجله آنلاین داعش به زبان روسی، زنی به نام “الویرا” که خیانت او موجب شده بود تعدادی از اعضای داعش جان خود را از دست بدهند توسط شکارچیان جاسوس این گروه شناسایی شده و اعدام شده است. »

فاکس نیوز در ادامه عنوان کرده است: گزارش مجله آنلاین روسی زبان داعش به نام “ایستوک” تحت عنوان “الویرا کارائوا عامل نیروهای ویژه روسیه” منتشر شده و این زن قفقازی را عامل سرویس های اطلاعاتی روسیه معرفی کرده است.

بر اساس این گزارش کارائوا برای مدت ۴ سال به عنوان جاسوس به فعالیت خود ادامه داده و به صورت مخفیانه اطلاعات گروه های جهادی در قفقاز از جمله امکان آن ها و تصاویری از نیروهای داعش را به سرویس های اطلاعاتی روسیه می رسانده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات