ارسال پیام داعش توسط کبوتران نامه بر Reviewed by Momizat on . ارسال پیام داعش توسط کبوتران نامه بر اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش از روش های مختلفی برای انتقال پیام های خود استفاده میکند. این بار خبرهایی از ارسال پیام ارسال پیام داعش توسط کبوتران نامه بر اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش از روش های مختلفی برای انتقال پیام های خود استفاده میکند. این بار خبرهایی از ارسال پیام Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ارسال پیام داعش توسط کبوتران نامه بر

تبلیغات

ارسال پیام داعش توسط کبوتران نامه بر

ارسال پیام داعش توسط کبوتران نامه بر

ارسال پیام داعش توسط کبوتران نامه بر

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش از روش های مختلفی برای انتقال پیام های خود استفاده میکند. این بار خبرهایی از ارسال پیام داعش توسط کبوتران نامه بر منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :به نقل از اسکای نیوز، صابر المهایرة، فرمانده نیروهای مرزی اردن امروز چهارشنبه در کنفرانس خبری بیان کرد که گروه تروریستی داعش از کبوتر نامه‌ بر برای رساندن نامه‌ای به شخصی که ساکن اردن بود، استفاده کرد که این نامه حاوی یک شماره تلفن بود.

وی همچنین به مصادره یک هواپیمای جاسوسی که این گروه تندور به خاک اردن فرستاده بود، اشاره کرد.

المهایرة گفت که جاسوسانی در مرزهای شمال شرقی اردن به نفع داعش مشغول فعالیت هستند اما اطمینان داد که این افراد تهدید امنیتی علیه اردن به شمار نمی‌روند.

وی افزود که از همه گروه‌های حاضر در نزدیکی مرزهای شمالی، شمال شرقی و شرق اردن خواسته شده تا در راستای حمای از اراضی کشور هفت کیلومتر از مرزها فاصله بگیرند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات