دو انفجار تروریستی در شهر شیعه نشین سماوه توسط داعش Reviewed by Momizat on . دو انفجار تروریستی در شهر شیعه نشین سماوه توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر داعش دست به انفجارهای تروریستی زد و موجب کشته و زخمی شدن تعداد زیادی شد. گروه تروریستی دو انفجار تروریستی در شهر شیعه نشین سماوه توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر داعش دست به انفجارهای تروریستی زد و موجب کشته و زخمی شدن تعداد زیادی شد. گروه تروریستی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » دو انفجار تروریستی در شهر شیعه نشین سماوه توسط داعش

تبلیغات

دو انفجار تروریستی در شهر شیعه نشین سماوه توسط داعش

دو انفجار تروریستی در شهر شیعه نشین سماوه توسط داعش

دو انفجار تروریستی در شهر شیعه نشین سماوه توسط داعش

اخبار داعش :بار دیگر داعش دست به انفجارهای تروریستی زد و موجب کشته و زخمی شدن تعداد زیادی شد. گروه تروریستی داعش که در میدان مبارزه توان مقابله را ندارد روی به حملات تروریستی می آورد.

به گزارش میهن گرام :بر اثر انفجار دو خودروی بمب گذاری شده در شهر شیعه نشین سماوه در جنوب عراق ۳۳ نفر شهید و ۸۶ نفر نیز زخمی شدند.

نخستین انفجار، پل خیابانی در مرکز شهر را هدف قرار داد و دومی در یک توقفگاه خودروهای مسافرکش بین شهری موسوم به الموحد منفجر شد.

برخی منابع، تعداد قربانیان این دو انفجار را ۳۰ و برخی دیگر ۳۸ نفر اعلام کرده و ۸۶ نفر دیگر نیز در مجموع زخمی شده‌اند.

مجروحان این دو انفجار تروریستی برای درمان به بیمارستان سماوه و پیکرهای شهدا نیز به پزشکی قانونی منتقل شد.

این انفجار‌ها در روز یکشنبه واکنش مقام‌های عراقی و حتی سازمان ملل متحد را نیز در پی داشت؛ به طوری که حیدر العبادی نخست وزیر و سلیم الجبوری رئیس پارلمان و برخی شخصیت‌ها و احزاب سیاسی بیانیه‌هایی به همین مناسبت صادر کردند و نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در عراق نیز این حملات تروریستی را محکوم کرد.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این دو انفجار تروریستی را بر عهده گرفته است.

شهر سماوه که اکثریت جمعیت آن را شیعیان تشکیل می‌دهند در ۳۷۰ کیلومتری جنوب بغداد پایتخت عراق واقع شده است.

گروه تکفیری داعش مناطقی از شمال و غرب عراق را در اختیار دارد و وقوع چنین حوادثی در منطقه‌ای مانند سماوه نسبتاً نادر است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات