غرق کردن ۷ عراقی در قفس توسط داعش Reviewed by Momizat on . غرق کردن 7 عراقی در قفس توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر داعش دست به جنایت هولناکی زد. تاکنون خبرهای مختلفی از اعدام ها و جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش منتشر غرق کردن 7 عراقی در قفس توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر داعش دست به جنایت هولناکی زد. تاکنون خبرهای مختلفی از اعدام ها و جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش منتشر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » غرق کردن ۷ عراقی در قفس توسط داعش

تبلیغات

غرق کردن ۷ عراقی در قفس توسط داعش

غرق کردن ۷ عراقی در قفس توسط داعش

غرق کردن 7 عراقی در قفس توسط داعش

اخبار داعش :بار دیگر داعش دست به جنایت هولناکی زد. تاکنون خبرهای مختلفی از اعدام ها و جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش منتشر شده است این بار نیز خبرهایی از غرق کردن ۷ عراقی توسط داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :یک منبع محلی در استان نینوا گفت، عناصر داعش دیروز (سه شنبه)  ۷ شهروند را در منطقه الفیصلیه در مرکز موصل داخل قفس فلزی گذاشتند و آنها را در آب غرق کردند.

این منبع به شبکه سومریه نیوز تأکید کرد که داعش مدعی شده است که این افراد برای نیروهای دولتی و پیشمرگه و آسایش در کردستان عراق جاسوسی می کردند.
گروه تروریستی داعش در مناطق تحت کنترل خود هرازگاهی جهت ارعاب شهروندان و جلوگیری از هرگونه قیام مردمی، دست به اعدامهای وحشیانه می زند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات