گروه موسیقی داعش هم رونمایی شد Reviewed by Momizat on . گروه موسیقی داعش هم رونمایی شد اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش از راه های مختلفی برای رساندن پیام خود استفاده میکند. این بار از گروه مو گروه موسیقی داعش هم رونمایی شد اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش از راه های مختلفی برای رساندن پیام خود استفاده میکند. این بار از گروه مو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » گروه موسیقی داعش هم رونمایی شد

تبلیغات

گروه موسیقی داعش هم رونمایی شد

گروه موسیقی داعش هم رونمایی شد

گروه موسیقی داعش هم رونمایی شد

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش از راه های مختلفی برای رساندن پیام خود استفاده میکند. این بار از گروه موسیفی داعش رونمایی شد.

به گزارش میهن گرام :در ویدئوی جدیدی که بوسیله داعش منتشر شده است، عده‌ای از تروریست‌های این گروه در قالب یک سرود به همه افرادی که از پیوستن به آن‌ها خودداری می‌کنند، هشدار می‌دهند. در ویدئوی مذکور، عده زیادی از اعضای داعش در حالی که سلاح در دست دارند، در ردیف‌های منظم نشسته‌اند.

در ابتدای این ویدئو، خواننده اصلی با برداشتن میکروفن به تمام افرادی که از پیوستن به داعش خودداری می‌کنند هشدار می‌دهد از سوی خدا مجازات خواهند شد.

در ادامه این ویدئو نیز صحنه‌های جنایات گذشته داعش نمایش داده می‌شود. تصور می‌شود ویدئوی مذکور اواخر هفته گذشته فیلم‌برداری شده باشد؛ اما مکان آن مشخص نیست.
منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات