هلاکت یکی از سرکرده های مهم داعش Reviewed by Momizat on . هلاکت یکی از سرکرده های مهم داعش اخبار داعش : بار دیگر در عراق شاهد هلاکت یکی دیگر از فرمانده های مهم گروه تروریستی داعش بودیم. این بار در رمادی یکی از فرمانده هلاکت یکی از سرکرده های مهم داعش اخبار داعش : بار دیگر در عراق شاهد هلاکت یکی دیگر از فرمانده های مهم گروه تروریستی داعش بودیم. این بار در رمادی یکی از فرمانده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت یکی از سرکرده های مهم داعش

تبلیغات

هلاکت یکی از سرکرده های مهم داعش

هلاکت یکی از سرکرده های مهم داعش

هلاکت یکی از سرکرده های مهم داعش

اخبار داعش : بار دیگر در عراق شاهد هلاکت یکی دیگر از فرمانده های مهم گروه تروریستی داعش بودیم. این بار در رمادی یکی از فرمانده های مهم داعش به هلاکت رسید که در ادامه به این خبر می پردازیم.

به گزارش میهن گرام :تلویزیون رسمی عراق در خبری فوری به نقل از این گروه اعلام کرد که نیروهای مبارزه با تروریسم، “ابو عمر طربوشی” فرمانده مهم داعش و ده ها تن از پیروان وی را در غرب رمادی به هلاکت رسانده اند. “صباح کرحوت” رییس شورای استانداری الانبار عراق، نیز امروز از آمادگی نیروهای امنیتی و نیروهای مردمی مناطق راهبردی رمادی برای مقابله با تروریست ها خبر داد و گفت: منطقه زنکوره و بخش های وسیعی از منطقه البوریشه در غرب رمادی از سیطره تروریست ها آزاد شده است.

شهر رمادی شاهد عملیات گسترده پلیس، ارتش، نیروهای مردمی و نیز نیروهای واکنش سریع و مبارزه با تروریسم برای آزادسازی آن از دست تروریست هاست.

هلاکت یکی از سرکرده های مهم داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات