حمله خمپاره ای از شمال سوریه به ترکیه Reviewed by Momizat on . حمله خمپاره ای از شمال سوریه به ترکیه اخبار داعش :بعد از درگیری های ترکیه با گروه هایی همچون داعش همچنان شرایط این کشور بحرانی می باشد و این بار حملات خمپاره ای حمله خمپاره ای از شمال سوریه به ترکیه اخبار داعش :بعد از درگیری های ترکیه با گروه هایی همچون داعش همچنان شرایط این کشور بحرانی می باشد و این بار حملات خمپاره ای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حمله خمپاره ای از شمال سوریه به ترکیه

حمله خمپاره ای از شمال سوریه به ترکیه

حمله خمپاره ای از شمال سوریه به ترکیه

حمله خمپاره ای از شمال سوریه به ترکیه

اخبار داعش :بعد از درگیری های ترکیه با گروه هایی همچون داعش همچنان شرایط این کشور بحرانی می باشد و این بار حملات خمپاره ای به ترکیه انجام شد که موجب کشته و زخمی شدن تعدادی شد.

به گزارش میهن گرام :به گفته مقامات امنیتی و بیمارستانی ترکیه، چندین گلوله خمپاره از مناطق شمالی سوریه به سوی شهر مرزی کیلیس شلیک شده است.

یکی از این گلوله‌ها به خوابگاه معلمان اصابت کرد که در این حمله دستکم ۴ نفر کشته و ۸ تن دیگر زخمی شدند.

شهر مرزی کیلیس که در نزدیکی مناطق تحت کنترل تروریست‌های داعش در شمال سوریه قرار دارد، در هفته‌های اخیر بار‌ها هدف حملات موشکی قرار گرفته است؛ ارتش ترکیه این حملات را با گلوله باران خاک سوریه تلافی کرده است.

به گفته مقامات امنیتی ترکیه، ۵ موشک به شهر کیلیس برخورد کرد که یکی از این موشک‌ها به خوابگاه معلمان و دیگری به نزدیکی ساختمان بیمارستان دولتی این شهر اصابت کرد.

خبرگزاری دوغان ترکیه نیز گزارش داد در این حملات موشکی یک تبعه سوری در میان کشته شدگان و یک کودک در میان زخمیان بود.

این در حالی است که هنوز هیچ شخص یا گروهی مسئولیت حمله خمپاره‌ای از خاک سوریه را برعهده نگرفته است.

حمله به ترکیه

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا