روش داعش برای تربیت کودکان داعشی Reviewed by Momizat on . روش داعش برای تربیت کودکان داعشی داعش که این روزها بیشتر از قبل روی به کودکان آورده است و حتی در بعضی از جنایات و اعدام های خود از کودکان نیز استفاده کرد این با روش داعش برای تربیت کودکان داعشی داعش که این روزها بیشتر از قبل روی به کودکان آورده است و حتی در بعضی از جنایات و اعدام های خود از کودکان نیز استفاده کرد این با Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » روش داعش برای تربیت کودکان داعشی

تبلیغات

روش داعش برای تربیت کودکان داعشی

روش داعش برای تربیت کودکان داعشی

روش داعش برای تربیت کودکان داعشی

داعش که این روزها بیشتر از قبل روی به کودکان آورده است و حتی در بعضی از جنایات و اعدام های خود از کودکان نیز استفاده کرد این بار با گردن زدن و اعدام افراد در مقابل چشم کودکان سعی در تربیت این کودکان به روش خود دارد.

جنایات داعش

تروریست های داعشی در جدیدترین جنایت خویش در ولایت حلب شهر جرابلس دو جوان کرد را گردن زدند. این دو جوان که “فیاض عبدالجبار هوشان” و ” بشار جمعه هوشان” نام داشتند از اهالی منطقه الشیوخ فوقانی از توابع کوبانی بودند که به جرم مخالفت با داعش و اتهام جاسوسی برای پیشمرگ های کرد وسط شهر جرابلس گردن زده شدند.

تروریست های داعش این روزها در سوریه و عراق افرادی را که با آنها مخالفت می کنند با تهمت های متعدد از قبیل جاسوسی، سب الله و… محکوم به اعدام می نمایند.

ناگفته نماند در ادامه اقدامات داعش برای تربیت کودکان خونخوار و خون ریز این جنایت داعش نیز در برابر چشم کودکان منطقه صورت گرفت.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات