ناکامی داعش برای حمله به مسجد شیعیان کویت Reviewed by Momizat on . ناکامی داعش برای حمله به مسجد شیعیان کویت اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش قصد انجام یک جنایت دیگر علیه شیعیان را داشت که ناکام ماند. تاکنون داعش جنایات ناکامی داعش برای حمله به مسجد شیعیان کویت اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش قصد انجام یک جنایت دیگر علیه شیعیان را داشت که ناکام ماند. تاکنون داعش جنایات Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ناکامی داعش برای حمله به مسجد شیعیان کویت

ناکامی داعش برای حمله به مسجد شیعیان کویت

ناکامی داعش برای حمله به مسجد شیعیان کویت

ناکامی داعش برای حمله به مسجد شیعیان کویت

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش قصد انجام یک جنایت دیگر علیه شیعیان را داشت که ناکام ماند. تاکنون داعش جنایات زیادی را از طریق حملات انتحاری و تروریستی انجام داده است.

به گزارش میهن گرام :تلاش یک گروه تروریستی به منظور انجام عملیات تروریستی که یکی از مساجد شیعیان و فرودگاه این کشور را هدف قرار داده بود، از سوی مأموران امنیتی کویت ناکام ماند.

دستگاه امنیتی کویت پس از کسب اطلاعاتی در خصوص این سه عنصر تروریستی و پیگیری آنها، یکی از عناصر اصلی آنها را هنگام ورود از طریق زمینی به کویت دستگیر و سپس دو عنصر دیگر را شناسایی و بازداشت کرده است.

براساس تحقیقات از این عناصر، این افراد وابسته به گروه تکفیری داعش هستند و از سوی سرکرده‌های این گروه تروریستی مأمور انجام عملیات بمب گذاری در یکی از مساجد شیعیان کویت و عملیات تروریستی در فرودگاه و حمله و تیراندازی به مسافرین و افراد حاضر در فرودگاه بوده‌اند.

گفتنی است در حمله تروریستی و انتحاری سال گذشته به مسجد امام صادق(ع) در منطقه الصوابر در مرکز کویت ۲۷ نفر شهید و ۲۲۷ نفردیگر زخمی شدند.

گروه تروریستی داعش با صدور بیانیه‌ای مسئولیت این حمله تروریستی را برعهده گرفت.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا