زنده زنده سوزاندن ۱۵ نفر توسط داعش +عکس (+۱۸) Reviewed by Momizat on . زنده زنده سوزاندن 15 نفر توسط داعش +عکس اخبار داعش :بار دیگر داعش دست به جنایت هولناکی زد و 15 عضو خود را زنده زنده در آتش سوزاند. با توجه به مشکلات داعش ,این گ زنده زنده سوزاندن 15 نفر توسط داعش +عکس اخبار داعش :بار دیگر داعش دست به جنایت هولناکی زد و 15 عضو خود را زنده زنده در آتش سوزاند. با توجه به مشکلات داعش ,این گ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » زنده زنده سوزاندن ۱۵ نفر توسط داعش +عکس (+۱۸)

زنده زنده سوزاندن ۱۵ نفر توسط داعش +عکس (+۱۸)

زنده زنده سوزاندن ۱۵ نفر توسط داعش +عکس

زنده زنده سوزاندن 15 نفر توسط داعش +عکس

اخبار داعش :بار دیگر داعش دست به جنایت هولناکی زد و ۱۵ عضو خود را زنده زنده در آتش سوزاند. با توجه به مشکلات داعش ,این گروه با انجام این جنایات سعی در ترسانن اعضا خود دارد تا از فرار آنان جلوگیری کند.

به گزارش میهن گرام :به نقل از پایگاه “دیلی میل”، گروه تروریستی تکفیری داعش از بازداشت یک زن عضو این گروه بدلیل درخواست کمک از غرب خبر داد.

بنابر این گزارش، این زن با حضور برابر دوربین گفت: از غرب می خواهیم که ما را از دست داعش نجات دهد، یا با حمله شیمیایی همه ما را از بین ببرد.

پس از دستگیری این فرد، داعش از بازداشت ۱۵ عضو دیگر این گروه بدلیل تلاش برای فرار از شهر فلوجه واقع در استان الانبار خبر داد.

این گروه تکفیری با انتشار تصاویری نوشت این افراد به جرم تلاش برای فرار زنده زنده در آتش سوزانده شدند.
منبع:میزان

زنده زنده سوزاندن

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا