تخلیه هتل به خاطر عروس و داماد عضو داعش Reviewed by Momizat on . تخلیه هتل به خاطر عروس و داماد عضو داعش اخبار داعش :بار دیگر اعضا داعش دست به اقدام عجیبی زدند و مسافران یک هتل را به خاطر عروسی بیرون کردند. البته اقدامات عجیب تخلیه هتل به خاطر عروس و داماد عضو داعش اخبار داعش :بار دیگر اعضا داعش دست به اقدام عجیبی زدند و مسافران یک هتل را به خاطر عروسی بیرون کردند. البته اقدامات عجیب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تخلیه هتل به خاطر عروس و داماد عضو داعش

تبلیغات

تخلیه هتل به خاطر عروس و داماد عضو داعش

تخلیه هتل به خاطر عروس و داماد عضو داعش

تخلیه هتل به خاطر عروس و داماد عضو داعش

اخبار داعش :بار دیگر اعضا داعش دست به اقدام عجیبی زدند و مسافران یک هتل را به خاطر عروسی بیرون کردند. البته اقدامات عجیب داعش تازگی ندارد و این گروه تروریستی از این قبیل کارهای عجیب زیاد انجام میدهد.

به گزارش میهن گرام :یک منبع محلی در استان نینوای عراق اعلام کرد که گروه تروریسی داعش هتل بین المللی نینوا را برای برگزاری جشن عروسی یک داعشی و اقامت عروس و داماد تخلیه کرد.

این منبع به سایت السومریه نیوز گفت: گروه داعش چهارشنبه شب به طور ناگهانی مسافران هتل بین المللی نینوا را بیرون کرد و تدابیر شدید امنیتی برقرار و از نزدیک شدن افراد به ساختمان هتل جلوگیری کرد.

وی افزود: گروه داعش این کار را به خاطر ازدواج دو عضو خارجی خود انجام داد تا آنها شب را در این هتل اقامت کنند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات