به هلاکت رسیدن تروریست جگرخوار +عکس Reviewed by Momizat on . به هلاکت رسیدن تروریست جگرخوار +عکس اخبار داعش :با قدرت گرفتن تروریست از جمله داعش جنایت های بی شماری از آنها منتشر شد که یکی از این جنایات فجیح مربوط به تروریس به هلاکت رسیدن تروریست جگرخوار +عکس اخبار داعش :با قدرت گرفتن تروریست از جمله داعش جنایت های بی شماری از آنها منتشر شد که یکی از این جنایات فجیح مربوط به تروریس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » به هلاکت رسیدن تروریست جگرخوار +عکس

به هلاکت رسیدن تروریست جگرخوار +عکس

به هلاکت رسیدن تروریست جگرخوار +عکس

به هلاکت رسیدن تروریست جگرخوار +عکس

اخبار داعش :با قدرت گرفتن تروریست از جمله داعش جنایت های بی شماری از آنها منتشر شد که یکی از این جنایات فجیح مربوط به تروریست جگرخوار بود که اکنون خبر هلاکت او منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :یکی از عناصر سنگدل گروه تروریستی موسوم به “گردان عمر فاروق”، که چندی پیش پس از شکافتن سینه جنازه یکی از سربازان سوریه، قلب او را بیرون آورده و به دندان کشید روز گذشته در اطراف لاذقیه به هلاکت رسید.

«خالد احمد» ملقب به «ابوصقار» که با این عمل وقیح خود، چهره واقعی گروه‌های تروریستی در سوریه را به جهانیان نشان داد روز گذشته در عملیات نیروهای ارتش سوریه به هلاکت رسید.

وی پس از به دندان کشیدن قلب سرباز سوری در فیلمی که از سوی مخالفان نظام «بشار اسد» به‌صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شد، تهدید کرد که قصد ادامه دادن این جنایت وحشیانه را دارد.

بعد از این رفتار مشمئزکننده بود که در فضای اینترنت، از او تحت عنوان «فرزند و جانشین هند جگرخوار» نام برده شد.

این جنایتکار همچنین یکی از عوامل اصلی شهادت ۲۵ تن از نیروهای حزب‌الله در روستای “تل النبی مندو” در شهر القصیر در استان حمص بود.

ابوصقار

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا