تهدید شهرهای رم و برلین و لندن توسط داعش Reviewed by Momizat on . تهدید شهرهای رم و برلین و لندن توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش شهر های مهم اروپا را تهدید به حمله کرد. بعد از حملات تروریستی داعش در پاریس و ب تهدید شهرهای رم و برلین و لندن توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش شهر های مهم اروپا را تهدید به حمله کرد. بعد از حملات تروریستی داعش در پاریس و ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تهدید شهرهای رم و برلین و لندن توسط داعش

تهدید شهرهای رم و برلین و لندن توسط داعش

تهدید شهرهای رم و برلین و لندن توسط داعش

تهدید شهرهای رم و برلین و لندن توسط داعش

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش شهر های مهم اروپا را تهدید به حمله کرد. بعد از حملات تروریستی داعش در پاریس و بروکسل حال تهدید های این گروه جدی تر از قبل گرفته می شود.

به گزارش میهن گرام و به نقل از رویترز، گروه تروریستی داعش، روز سه شنبه اقدام به انتشار ویدئویی در فضای مجازی کرده و در آن، شهرهای رم، برلین و لندن را تلویحا تهدید به حمله کرد.

یکی از اعضای این گروه تروریستی در این ویدئو می گوید: اگر دیروز پاریس مورد حمله قرار گرفت و امروز بروکسل، خدا می داند که فردا نوبت کجاست. شاید نوبت لندن، برلین و یا رم باشد.

گفتنی است، داعش پیشتر مسئولیت بمبگذاری بروکسل که بر اثر آن، ۳۱ تن از شهروندان بلژیک جان خود را از دست دادند را بر عهده گرفته است.

شایان ذکر است که در این ویدئو، تصاویری از مجلس عوام انگلیس واقع در لندن و همچنین استادیوم بزرگ شهر رم نیز به نمایش گذاشته شده است.
منبع: خبرگزاری مهر

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا