اعلام ۱۵ داعشی توسط سرکرده های داعش Reviewed by Momizat on . اعلام 15 داعشی توسط سرکرده های داعش اخبار داعش :شکست های اخیر داعش باعث بروز اقدام های عجیب از این گروه تروریستی شده است. سرکرده های داعش در اقدامی عجیب 15 داعش اعلام 15 داعشی توسط سرکرده های داعش اخبار داعش :شکست های اخیر داعش باعث بروز اقدام های عجیب از این گروه تروریستی شده است. سرکرده های داعش در اقدامی عجیب 15 داعش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعلام ۱۵ داعشی توسط سرکرده های داعش

تبلیغات

اعلام ۱۵ داعشی توسط سرکرده های داعش

اعلام ۱۵ داعشی توسط سرکرده های داعش

اعلام 15 داعشی توسط سرکرده های داعش

اخبار داعش :شکست های اخیر داعش باعث بروز اقدام های عجیب از این گروه تروریستی شده است. سرکرده های داعش در اقدامی عجیب ۱۵ داعشی را اعدام کردند.

به گزارش میهن گرام :برخی منابع خبری از اعدام ۱۵ تن از عناصر گروه تروریستی داعش به دست سرکردگان این گروه تروریستی در شهر رقه خبر دادند.

دیدبان حقوق بشر روز یکشنبه در خبری اعلام کرد: داعش در اقدامی عجیب ۱۵ تن از عناصر خود را اعدام کرد.

در ادامه این خبر آمده است که این اقدام در حالی صورت گرفت که روز شنبه، گروه تروریستی داعش، ۳۵ تن از اعضای خود را در شهر رقه دستگیر کرد.

اتهام این ۱۵ تن، اقدامات خیانت آمیز و دست داشتن در ترور یکی از رهبران بلند پایه داعش به نام «ابو حجة التونسی» عنوان شده است.

التونسی روز چهارشنبه گذشته در حمله هوایی جنگنده ای سوری به هلاکت رسید.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات