به هلاکت رسیدن ۶۵ داعشی توسط ارتش مصر Reviewed by Momizat on . به هلاکت رسیدن 65 داعشی توسط ارتش مصر اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش با حضور در کشور مصر به سرعت توانست رشد کند و حتی جنایات زیادی علیه مردم و ارتش مصر ا به هلاکت رسیدن 65 داعشی توسط ارتش مصر اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش با حضور در کشور مصر به سرعت توانست رشد کند و حتی جنایات زیادی علیه مردم و ارتش مصر ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » به هلاکت رسیدن ۶۵ داعشی توسط ارتش مصر

تبلیغات

به هلاکت رسیدن ۶۵ داعشی توسط ارتش مصر

به هلاکت رسیدن ۶۵ داعشی توسط ارتش مصر

به هلاکت رسیدن 65 داعشی توسط ارتش مصر

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش با حضور در کشور مصر به سرعت توانست رشد کند و حتی جنایات زیادی علیه مردم و ارتش مصر انجام داد. اکنون خبرهایی از به هلاکت رسیدن ۶۵ داعشی توسط ارتش مصر منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :ارتش مصر اعلام کرد در عملیات خود علیه تروریست‌ها در شمال مصر توانسته است ۶۵ تروریست را به هلاکت برساند.

ارتش مصر از مدت‌ها پیش با انجام عملیات ضد تروریستی موسوم به «حق الشهید» در شمال صحرای سیناء به مقابله با تروریست‌ها برخواسته است.

این عملیات در شمال سیناء و در شهرهای «رفح» و «شیخ الزوید» صورت گرفت.

ارتش مصر همچنین گزارش داد، در این عملیات نیروهای مصری به کمک نیروی هوایی این کشور علاوه بر انهدام پناهگاه‌ها و مراکز تجمع و انبارهای مهمات و سلاح تروریست‌ها، توانستند ۶۵ تروریست را به هلاکت برسانند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات