تعطیلی مترو آمریکا به خاطر بسته مشکوک Reviewed by Momizat on . تعطیلی مترو آمریکا به خاطر بسته مشکوک اخبار داعش :بعد از حملات تروریست چند مدت پیش داعش در بروکسل بار دیگر موجی از نگرانی ها را به راه انداخته است. این بار یک ب تعطیلی مترو آمریکا به خاطر بسته مشکوک اخبار داعش :بعد از حملات تروریست چند مدت پیش داعش در بروکسل بار دیگر موجی از نگرانی ها را به راه انداخته است. این بار یک ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تعطیلی مترو آمریکا به خاطر بسته مشکوک

تعطیلی مترو آمریکا به خاطر بسته مشکوک

تعطیلی مترو آمریکا به خاطر بسته مشکوک

تعطیلی مترو آمریکا به خاطر بسته مشکوک

اخبار داعش :بعد از حملات تروریست چند مدت پیش داعش در بروکسل بار دیگر موجی از نگرانی ها را به راه انداخته است. این بار یک بسته مشکوک باعث تعطیلی مترو آمریکا شد.

به گزارش میهن گرام :یکی از ایستگاه‌های مترو شهر لس آنجلس آمریکا بعد از پیدا شدن یک بسته مشکوک که یک ساعت در بالای آن قرار داشت، توسط مأموران پلیس تخلیه شد.

پلیس لس آنجلس اعلام کرد به دنبال کشف این بسته یکی از ایستگاه های متروی این شهر تعطیل و مسیر حرکت قطارها تغییر داده شد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک از مسکو و به نقل از پلیس لس آنجلس، تیم خنثی کننده بمب به محل کشف این بسته مشکوک اعزام شده است.

معاون کلانتر منطقه لس‌آنجلس اعلام کرد که یکی از ایستگاههای مترو این شهر بعد از آن تخلیه شد که مأموران پلیس یک بسته مشکوک را در ایستگاه مترو مشاهده کردند.

پایگاه اسپوتنیک گزارش کرد، بسته مشکوک که یک ساعت در بالای آن قرار داشت، به یک پریز برق در ایستگاه گلد لاین در پارک هایلند در شمال شرقی لس‌آنجلس وصل شده بود.

مأموران پلیس لس‌آنجلس به سرعت این ایستگاه مترو را تخلیه کردند و قطارها را جایگزین کردند. یک گروه از کارشناسان خنثی بمب به ایستگاه مذکور اعزام شده‌اند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا