اعدام ۶۰۰ امام جماعت عراق توسط داعش Reviewed by Momizat on . اعدام ۶۰۰ امام جماعت عراق توسط داعش جنایات داعش : باز دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت دیگری در عراق و باز هم موصل زد در این جنایت هولناک 600 اماام جماعت مو اعدام ۶۰۰ امام جماعت عراق توسط داعش جنایات داعش : باز دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت دیگری در عراق و باز هم موصل زد در این جنایت هولناک 600 اماام جماعت مو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام ۶۰۰ امام جماعت عراق توسط داعش

تبلیغات

اعدام ۶۰۰ امام جماعت عراق توسط داعش

اعدام ۶۰۰ امام جماعت عراق توسط داعش

اعدام ۶۰۰ امام جماعت عراق توسط داعش

جنایات داعش : باز دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت دیگری در عراق و باز هم موصل زد در این جنایت هولناک ۶۰۰ اماام جماعت موصل توسط داعش اعدام شدند.
به گزارش میهن گرام :داعش ۶۰۰ امام جماعت موصل را اعدام کرده استبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از العالم، شورای علمای جماعت و دار الافتای عراق اعلام کرد: گروه تروریستی داعش از آغاز سال جاری میلادی تا ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) گذشته حدود ۶۰۰ نفر از ائمه جمعه، جماعت و روحانیون مناطق اشغال شده را اعدام کرده است.

شیخ راسم الصمیدعی، معاون دبیرکل شورای علمای جماعت و دار الافتا، در گفت و گو با مرکز خبری شبکه اطلاع رسانی عراق خاطرنشان کرد: تروریست های داعش در گذشته سه نفر از روحانیون شهر موصل مرکز استان نینوا را به دلیل مخالفت با لغو نماز تراویح در ماه رمضان اعدام کردند.

این گروه تروریستی همچنین ۲۸ نفر را که بیشترشان روحانی بودند، به بهانه اختلاف نظر در مورد یکی از احادیث پیامبر گرامی اسلام (ص) با شوک الکتریکی اعدام کرد.

همچنین از سوی دیگر داعش هفت نفر از پزشکان شهر موصل را به دلیل مخالفت با معالجه مجروحان عناصر این گروه تروریستی، به قتل رساند.

گروه تروریستی داعش همچنین قبل از آن نیز چهار نفر از پزشکان شهر موصل را به دلیل امتناع از معالجه مجروحان داعشی اعدام و اجسادشان را مثله کرد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات