گزارشی از پیشروی ارتش سوریه در تدمر Reviewed by Momizat on . گزارشی از پیشروی ارتش سوریه در تدمر اخبار داعش :ارتش سوریه همچنان در حال پیشروی و شکست دادن داعش می باشد. نیروهای سوریه توانسته اند بخش های مختلفی از تدمر را آز گزارشی از پیشروی ارتش سوریه در تدمر اخبار داعش :ارتش سوریه همچنان در حال پیشروی و شکست دادن داعش می باشد. نیروهای سوریه توانسته اند بخش های مختلفی از تدمر را آز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » گزارشی از پیشروی ارتش سوریه در تدمر

گزارشی از پیشروی ارتش سوریه در تدمر

گزارشی از پیشروی ارتش سوریه در تدمر

گزارشی از پیشروی ارتش سوریه در تدمر

اخبار داعش :ارتش سوریه همچنان در حال پیشروی و شکست دادن داعش می باشد. نیروهای سوریه توانسته اند بخش های مختلفی از تدمر را آزاد کنند و اعضا داعش را فراری دهند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم :ارتش سوریه محله الغربی در شهر تدمر در حومه شرقی حمص را به طور کامل آزاد کرد و منطقه فرع البادیه را هم به تصرف خود درآورد.

خبرنگار العالم همچنین از وقوع درگیریهای شدید بین ارتش سوریه و تروریستهای داعش در محله الاوسط در داخل تدمر خبر داد.

ارتش سوریه و متحدانش پیش از این با وارد کردن خسارات و تلفات سنگین به تروریستهای داعش، بخشهای وسیعی از شهر تدمر از جمله قلعه باستانی و فرودگاه شهر را آزاد کرده بودند.

ارتش سوریه و متحدانش با برخورداری از پوشش هوایی جنگنده های روسی با پیشروی برق آسا در حومه شهر و خنثی سازی مین هایی که عناصر تروریستی داعش کار گذاشته بودند، مسیر اصلی منتهی به مرزهای عراق و سوریه را قطع و از دسترس تروریست ها خارج کردند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا