قطع شدن خطوط ارتباطی داعش بین عراق و سوریه Reviewed by Momizat on . قطع شدن خطوط ارتباطی داعش بین عراق و سوریه اخبار داعش :نیروهای عراقی همچنان در حال شکست دادن گروه تروریستی داعش در مناق مختلف می باشند. اکنون خبرهایی از قطع شدن قطع شدن خطوط ارتباطی داعش بین عراق و سوریه اخبار داعش :نیروهای عراقی همچنان در حال شکست دادن گروه تروریستی داعش در مناق مختلف می باشند. اکنون خبرهایی از قطع شدن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » قطع شدن خطوط ارتباطی داعش بین عراق و سوریه

قطع شدن خطوط ارتباطی داعش بین عراق و سوریه

قطع شدن خطوط ارتباطی داعش بین عراق و سوریه

قطع شدن خطوط ارتباطی داعش بین عراق و سوریه

اخبار داعش :نیروهای عراقی همچنان در حال شکست دادن گروه تروریستی داعش در مناق مختلف می باشند. اکنون خبرهایی از قطع شدن خطوط ارتباطی داعش بین عراق و سوریه منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :یک واحد از نیروهای بسیج مردمی ایزدی ها با پشتیبانی عشایر “شِمَر” توانستند مناطق ام الدیبان و ام جریس را در شهر سنجار نزدیک مرزهای عراق و سوریه آزاد کنند و پرچم عراق را در این دو منطقه به اهتزاز در آورند.

در این عملیات، عناصر داعش خسارات فراوانی متحمل و تعداد زیادی از آنها کشته شدند و بدین ترتیب یکی از مهمترین خطوط امدادرسانی آنان میان عراق و سوریه قطع شد.

به گفته فرمانده عملیات مشترک عراق، این عملیات بعد از برنامه ریزی دقیق و چند هفته ای صورت گرفت و باعث شد پرچم عراق یک بار دیگر در مرزهای میان دو کشور برافراشته شود.

نیروهای مشترک ارتش و بسیج عشایر عراق دیروز جمعه دو روستای خربه دران و خطاب را در جنوب غرب شهر مخمور آزاد کردند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا