مشخص شدن هویت عامل انتحاری انفجار شهر استانبول Reviewed by Momizat on . مشخص شدن هویت عامل انتحاری انفجار شهر استانبول اخبار داعش :بعد از بررسی های انجام شده مشخص شد انتحاری شهر استانبول ترکیه از اعضا داعش بوده است. متاسفانه در این مشخص شدن هویت عامل انتحاری انفجار شهر استانبول اخبار داعش :بعد از بررسی های انجام شده مشخص شد انتحاری شهر استانبول ترکیه از اعضا داعش بوده است. متاسفانه در این Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » مشخص شدن هویت عامل انتحاری انفجار شهر استانبول

مشخص شدن هویت عامل انتحاری انفجار شهر استانبول

مشخص شدن هویت عامل انتحاری انفجار شهر استانبول

مشخص شدن هویت عامل انتحاری انفجار شهر استانبول

اخبار داعش :بعد از بررسی های انجام شده مشخص شد انتحاری شهر استانبول ترکیه از اعضا داعش بوده است. متاسفانه در این انفجار یک ایرانی نیز در بین کشته شده ها بوده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :وزیر کشور ترکیه امروز یک شنبه یکم فرودین ماه در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که “محمد اوزتورک” ۲۴ ساله که از اهالی شهر “غازی عینتاب” بود، عامل انفجار انتحاری شهر استانبول می باشد.

براساس گفته های وزیر کشور ترکیه، هویت عامل انتحاری از طریق آزمایش دی ان ای مشخص شده و این تروریست از عناصر گروه تفکیری داعش می باشد.

پیش از این شخصی به نام «ییلدیز» که گفته شد از افراد داعش است به عنوان عامل انتحاری خیابان استقلال معرفی شده بود.

در انفجار انتحاری خیابان “استقلال” شهر استانبول ترکیه بیش از ۴۰ نفر کشته و زخمی شدند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا