به هلاکت رسیدن عضو مصری داعش در سوریه Reviewed by Momizat on . به هلاکت رسیدن عضو مصری داعش در سوریه اخبار داعش :یکی از اعضا مصری داعش در سوریه به هلاکت رسید. در ماه های اخیر گروه تروریستی تکفیری داعش علاوه بر از دست دادن م به هلاکت رسیدن عضو مصری داعش در سوریه اخبار داعش :یکی از اعضا مصری داعش در سوریه به هلاکت رسید. در ماه های اخیر گروه تروریستی تکفیری داعش علاوه بر از دست دادن م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » به هلاکت رسیدن عضو مصری داعش در سوریه

تبلیغات

به هلاکت رسیدن عضو مصری داعش در سوریه

به هلاکت رسیدن عضو مصری داعش در سوریه

به هلاکت رسیدن عضو مصری داعش در سوریه

اخبار داعش :یکی از اعضا مصری داعش در سوریه به هلاکت رسید. در ماه های اخیر گروه تروریستی تکفیری داعش علاوه بر از دست دادن مناطق تحت کنترل خود بسیاری از اعضا خود را نیز از دست داده است.

به گزارش میهن گرام :محمود الغندور ملقب به “ابو دجانه مصری” از تروریست های مصری تبار گروه تکفیری داعش بر اثر بمباران مواضع این گروه تروریستی در استان “حسکه” سوریه به هلاکت رسید.

این تروریست مصری از بیش از یک سال پیش با سفر به سوریه به عضویت گروه تروریستی داعش درآمد و در عملیات های مختلف این گروه تروریستی در عراق و سوریه شرکت داشت.

از ابتدای ناآرامی ها در سوریه تاکنون صدها تن از اتباع کشور مصری با سفر به این کشور به عضویت گروه های تروریستتی مختلف به عصو داعش درآمدند که تا به امروز ده ها تن از این تروریست های مصری به هلاکت رسیدند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات