ذبح هولناک یک جوان عراقی دیگر توسط داعش +عکس Reviewed by Momizat on . ذبح هولناک یک جوان عراقی دیگر توسط داعش +عکس اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایتی دیگر در عراق زد و به شکل هولناکی یک جوان را ذبح کرد. داعش بیش ذبح هولناک یک جوان عراقی دیگر توسط داعش +عکس اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایتی دیگر در عراق زد و به شکل هولناکی یک جوان را ذبح کرد. داعش بیش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ذبح هولناک یک جوان عراقی دیگر توسط داعش +عکس

تبلیغات

ذبح هولناک یک جوان عراقی دیگر توسط داعش +عکس

ذبح هولناک یک جوان عراقی دیگر توسط داعش +عکس

ذبح هولناک یک جوان عراقی دیگر توسط داعش +عکس

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایتی دیگر در عراق زد و به شکل هولناکی یک جوان را ذبح کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم در مناطق مختلف دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام :جلاد این گروه تروریستی یک جوان عراقی به نام “وسام فیصل سویدان” را در شهر فلوجه در غرب این کشور ذبح کرد.

گروه تروریستی داعش، جرم این جوان را همکاری با پلیس عراق اعلام کرده است.

سربریدن مردان عراقی به کاری روزمره برای تروریست های داعشی تبدیل شده است و تاکنون هزاران تن از مردان عراقی به دست گروه تروریستی داعش، ذبح شدند.

شهر فلوجه در استان الانبار در غرب عراق واقع است و عناصر گروه تروریستی داعش از بیش از دو سال پیش این شهر را به اشغال خود در آوردند.

*افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر خودداری کنند.

ذبح

جنایتی دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

ذبح داعش

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات