به هلاکت رسیدن فرمانده ارشد داعش در سوریه +عکس Reviewed by Momizat on . به هلاکت رسیدن فرمانده ارشد داعش در سوریه +عکس اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضای مهم داعش این بار یکی از فرمانده های ارشد گروه تروریستی تکفیری داعش به هلاکت رسید به هلاکت رسیدن فرمانده ارشد داعش در سوریه +عکس اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضای مهم داعش این بار یکی از فرمانده های ارشد گروه تروریستی تکفیری داعش به هلاکت رسید Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » به هلاکت رسیدن فرمانده ارشد داعش در سوریه +عکس

به هلاکت رسیدن فرمانده ارشد داعش در سوریه +عکس

به هلاکت رسیدن فرمانده ارشد داعش در سوریه +عکس

به هلاکت رسیدن فرمانده ارشد داعش در سوریه +عکس

اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضای مهم داعش این بار یکی از فرمانده های ارشد گروه تروریستی تکفیری داعش به هلاکت رسید. درماه های اخیر داعش تعداد زیادی از نیروهای خود را از دست داده است.

به گزارش میهن گرام :حسان عبود از تروریست های برجسته داعش در نبرد با نیروهای ارتش سوریه در استان حلب به هلاکت رسید.

عبود موسس و فرمانده گروه تروریستی “لواء داوود” بود که چند ماه پیش به عضویت داعش درآمد و یکی از فرماندهان اصلی این گروه تروریستی شد.

گروه تروریستی “لواء داوود” عامل به شهادت رساندن شهید “اسماعیل حیدری” از سرداران مدافع حرم و شهید هادی باغبانی مستندساز در حومه جنوبی استان حلب بود.

داعش طی هفته های اخیر شکست های بزرگی را در استان حلب از ارتش سوریه متحمل شده و نیروهای ارتش توانسته اند که مناطق وسیعی از حومه شرقی و جنوبی استان حلب را از لوث تروریست های داعشی پاکسازی کنند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا