پیروزی دیگر ارتش عراق در مبارزه با داعش Reviewed by Momizat on . پیروزی دیگر ارتش عراق در مبارزه با داعش اخبار داعش :در ادامه پیشروی نیروهای عراقی این بار منطقه ای دیگر را از لوث داعش پاکسازی کردند. در ماه های اخیر گروه تروری پیروزی دیگر ارتش عراق در مبارزه با داعش اخبار داعش :در ادامه پیشروی نیروهای عراقی این بار منطقه ای دیگر را از لوث داعش پاکسازی کردند. در ماه های اخیر گروه تروری Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » پیروزی دیگر ارتش عراق در مبارزه با داعش

پیروزی دیگر ارتش عراق در مبارزه با داعش

پیروزی دیگر ارتش عراق در مبارزه با داعش

پیروزی دیگر ارتش عراق در مبارزه با داعش

اخبار داعش :در ادامه پیشروی نیروهای عراقی این بار منطقه ای دیگر را از لوث داعش پاکسازی کردند. در ماه های اخیر گروه تروریستی داعش بسیاری از مناطق تحت کنترل خود را از دست داده است.

به گزارش میهن گرام :رسانه های عراق از آزادی یک منطقه دیگر در استان الانبار خبر دادند.

نیروهای نظامی عراق امروز پنج شنبه ۲۷ اسفندماه توانستند که منطقه “المحمدی” در غرب استان الانبار را از لوث تروریست های داعشی پاکسازی کنند.

در عملیات آزادی این منطقه، ۲۱ تن از عناصر گروه تروریستی داعش به هلاکت رسیدند و دیگر عناصر این گروه راه فرار را در پیش گرفتند.

عملیات نیروهای نظامی عراق برای آزادسازی مناطق دیگر استان الانبار از لوث تروریست های داعشی ادامه دارد.

استان الانبار که بزرگترین عراق می باشد، در غرب این کشور قرار دارد و این استان با سه کشور سوریه، اردن و عربستان دارای مرز مشترک است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا