حمله داعش به ارتش مصر Reviewed by Momizat on . حمله داعش به ارتش مصر اخبار داعش : داعش که در مصر در حال رشد هست و جنایت های زیادی هم در این کشور انجام داده است این بار به ارتش مصر حمله کرد.البته ارتش مصر درح حمله داعش به ارتش مصر اخبار داعش : داعش که در مصر در حال رشد هست و جنایت های زیادی هم در این کشور انجام داده است این بار به ارتش مصر حمله کرد.البته ارتش مصر درح Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حمله داعش به ارتش مصر

حمله داعش به ارتش مصر

حمله داعش به ارتش مصر

حمله داعش به ارتش مصر

اخبار داعش : داعش که در مصر در حال رشد هست و جنایت های زیادی هم در این کشور انجام داده است این بار به ارتش مصر حمله کرد.البته ارتش مصر درحال پاکسازی مناطق مختلف مصر می باشند.

به گزارش میهن گرام :با گذشت بیش از ۳ هفته از آغاز ععملیات وسیع نیروهای امنیتی و نظامی مصر برای پاکسازی مناطق حاشیه شمالی شبه جزیره سینا منابع خبری از تشدید درگیریها در این منطقه خبر داده اند.

بنابر این گزارش، روز گذشته گروهی از نیروهای ارتش مصر در اثر اصابت نفربر زرهی حامل آنها در حاشیه بندر العریش به بمب کنار جاده ای نصب شده از سوی تروریستهای داعش برخورد کرده که در اثر آن گروهی از نظامیان مصری کشته و زخمی شده اند. داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته و از کشته شدن حداقل ۱۵ مصری خبر داده است. این در حالی است که نیروهای داعش علاوه بر حملات شدید زمینی به مراکز و پایگاههای ارتش مصر، چندین موشک نیز به سمت آنها پرتاب کرده اند.

حمله داعش به ارتش مصر

حمله داعش به ارتش مصر

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا