کشته شدن سه سرباز ارتش مصر توسط داعش +عکس Reviewed by Momizat on . کشته شدن سه سرباز ارتش مصر توسط داعش +عکس اخبار داعش :مصر با توجه به مشکلاتی که داشت به کشور مناسبی برای حضور داعش تبدیل شد و گروه تروریستی داعش توانست خیلی زود کشته شدن سه سرباز ارتش مصر توسط داعش +عکس اخبار داعش :مصر با توجه به مشکلاتی که داشت به کشور مناسبی برای حضور داعش تبدیل شد و گروه تروریستی داعش توانست خیلی زود Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » کشته شدن سه سرباز ارتش مصر توسط داعش +عکس

تبلیغات

کشته شدن سه سرباز ارتش مصر توسط داعش +عکس

کشته شدن سه سرباز ارتش مصر توسط داعش +عکس

کشته شدن سه سرباز ارتش مصر توسط داعش +عکس

اخبار داعش :مصر با توجه به مشکلاتی که داشت به کشور مناسبی برای حضور داعش تبدیل شد و گروه تروریستی داعش توانست خیلی زود در این کشور رشد کند و جنایات زیادی را علیه مردم و ارتش مصر انجام دهد.

به گزارش میهن گرام :تروریست های داعشی بمبی را در مسیر حرکت سربازان ارتش مصر در منطقه “الوحشی” در جنوب شهر “الشیخ زوید” منفجر کردند.

بر اثر انفجار این بمب سه تن از سربازان ارتش مصر کشته شدند.

بمب گذاری در مسیر حرکت نیروها و خودروهای ارتش مصر در منطقه صحرای سینا به کاری روزمره برای تروریست های داعش تبدیل شده است.

فعالیت شاخه مصری داعش از بیش از یک سال پیش آغاز شده و از آن زمان تاکنون صدها تن از سربازان و افسران ارتش و پلیس مصر در حملات این گروه تروریستی کشته شدند.

کشته شدن سرباز ارتش مصر

کشته شدن سه سرباز ارتش مصر توسط داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات