بمباران اماکن مذهبی عراق توسط جنگنده های ترکیه Reviewed by Momizat on . بمباران اماکن مذهبی عراق توسط جنگنده های ترکیه اخبار داعش :همانطور که میدانید ترکیه بارها به بهانه مبارزه با تروریست از جمله داعش سعی در دخالت در کشورهایی همچون بمباران اماکن مذهبی عراق توسط جنگنده های ترکیه اخبار داعش :همانطور که میدانید ترکیه بارها به بهانه مبارزه با تروریست از جمله داعش سعی در دخالت در کشورهایی همچون Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » بمباران اماکن مذهبی عراق توسط جنگنده های ترکیه

بمباران اماکن مذهبی عراق توسط جنگنده های ترکیه

بمباران اماکن مذهبی عراق توسط جنگنده های ترکیه

بمباران اماکن مذهبی عراق توسط جنگنده های ترکیه

اخبار داعش :همانطور که میدانید ترکیه بارها به بهانه مبارزه با تروریست از جمله داعش سعی در دخالت در کشورهایی همچون عراق و سوریه دارد. اکنون خبرهایی از بمباران اماکن مذهبی عراق توسط جنگنده های ترکیه منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :شبکه خبری السومریه نیوز به نقل از منابع محلی از حمله جنگنده های ترکیه به یکی از اماکن مذهبی عراق خبر داد.

برپایه این خبر، جنگنده های کشور ترکیه آرامگاه “شیخ علی اسلام” در روستای “دیرشی” در شمال شهر “دهوک” را هدف قرار دادند که منجر به تخریب این آرامگاه شد.

شیخ علی اسلام یکی از روحانیون معروف عراقی بوده و سالانه شمار زیادی از مردم عراق برای زیارت آرامگاه وی از مناطق مختلف این کشور به این مکان سفر می کنند.

این آرامگاه با قدمت بیش از ۱۱۰۰ سال یکی از اماکن تاریخی عراق هم به شمار می آمد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا